Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Udostępnienie pomieszczenia na cotygodniowe spotkania. Pomogliśmy dając miejsce na spotkania nowej grupie , która rozpoczęła pomagać sobie nawzajem pracująca na Wielkiej Księdze. Zagospodarowali oni czas wolny w niedziele dla osób, które nie mogły się spotykać w dniach powszednich Następnie zorganizowaliśmy imprezę integracyjną dla członków Stowarzyszenia ich rodzin oraz innych podmiotów zajmujących się problemami wychodzenia z trudnych sytuacji życiowych w Świetlicy sołectwa Wioska. Przygotowano grilla z pieczeniem kiełbasek i kaszanki. Wspólna zabawa była wyśmienitą okazją aby podzielić się własnymi doświadczeniami z wychodzenia z uzależnienia, radzenia sobie z przemocą , rozpadem rodziny ubóstwa. Na spotkanie zaprosiliśmy także miejscowy zespół folklorystyczny z którym uczestnicy wspólnie śpiewali piosenki Podobny cel przyświecał nam przy organizacji zabawy mikołajowej , na której utrwalano wspólną przyjaźń, pomoc, oraz otwarcie się na innych. Dla dzieci z ubogich rodzin przygotowaliśmy wspólnie z grupą AA Horyzont obwite paczki z słodyczami i przyborami szkolnymi.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję