Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Najważniejszym wydarzeniem w 2016 roku była organizacja oraz przeprowadzenie Marszu Zdrowia pod hasłem "Kocham Cię Życie". Celem imprezy było przekazanie i przypomnienie mieszkańcom Elbląga, jak ważne jest dbanie o zdrowie, poddawanie się badaniom okresowym, szczególnie badaniom piersi oraz raka szyjki macicy przez kobiety naszego miasta. Przekazanie młodzieży elbląskiej tego ważnego tematu, wciągnięcie ich do akcji na rzecz profilaktyki zdrowotnej poprzez uczestnictwo w Marszu Zdrowia i branie udziału w konkursie "Na najlepsze hasło promujące zdrowie". Cele organizowanego przedsięwzięcia zostały osiągnięte.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję