Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowym działaniem organizacji jest szkolenie umiejętności gry w piłkę nożna od najmłodszych lat.Klub propaguje grę w piłkę nożną wśród dzieci młodzieży i dorosłych.Założono drużyny 03960396żaczków03960396,03960396trampkarzy03960396,03960396j uniorów''i ''seniorów''.Przez całym sezon rozgrywek odbywają się zajęcia pod nadzorem trenerów posiadających aktualne uprawnienia do prowadzenia zajęć z zawodnikami w odpowiednich grupach wiekowych. W okresie jesiennym i zimowym zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej w Samorządowym Zespole Szkół w Gorzowie.Wynajem sali gimnastycznej dzięki władzom Gminy jest po minimalnych kosztach 10 zł za godz.043d 01c0at . Zarząd klubu współpracuje ze szkołą rekrutując młodzież i dzieci na zawodników LKS "Gorzów".Oprócz rozgrywek ligowych w sezonie zarówno trampkarze jak i juniorzy biorą udział w turniejach piłkarskich organizowanych przez pododdział PZPN w Oświęcimiu oraz oddział Ludowych Zespołów Sportowych który także organizuje rokrocznie turnieje piłki nożnej na szczeblu powiatu.Drużyna ''seniorów'' poza rozgrywkami w lidze bierze

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję