Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Pomocą były objęte dzieci i młodzież oraz osoby dorosłe, a także osoby starsze z różnego typu i stopnia niepełnosprawnościami- zamieszkałe na terenie powiatu oleskiego. Pomoc była udzielana osobom niedowidzącym i niewidzącym, slabosłyszącym i niesłyszącym, niepełnosprawnymi intelektualnie, zaburzeniami psychicznymi, niepełnosprawnymi ruchowo, z chorobami przewlekłymi, zespołami wad rozwojowych uwarunkowanymi genetycznie. Pomoc była kierowana przede wszystkim do tych osób spośród wyżej wymienionych, które są w trudnej sytuacji materialnej, życiowej i rodzinnej, które są samotne, mieszkają w na wsi, bez dostępu do ośrodków kultury, rozrywki itp. Staramy się działalnością objąć te osoby niepełnosprawne, które są mało zintegrowane ze społeczeństwem, są zagrożone wykluczeniem. Poprzez organizację imprez integracyjnych, wyjazdów, spotkań chcemy dać im poczucie bycia pełnowartościowymi ludźmi, dać okazję do integracji wzajemnej oraz ze zdrowymi osobami. Staramy się też uwrażliwić lokalną społeczność na potrzeby niepełnosprawnych. Współpracujemy z lokalnymi instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz niepełnosprawnych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję