Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Integracja przedstawicieli różnych środowisk zajmujących się osobami niepełnosprawnymi, w szczególności: osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, psychicznie chorymi i innymi osobami niepełnosprawnymi wykazującymi przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych m.in.: rodzin i opiekunów osób niepełnosprawnych, pracowników: Domu Pomocy Społecznej w Lubawie, Warsztatu Terapii Zajęciowej w Lubawie, Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Lubawie oraz innych instytucji i osób. 2 . Inicjowanie i koordynowanie działań mających na celu szeroko rozumianą pomoc społeczną, a także terapię i rehabilitację zawodową i społeczną oraz zatrudnianie osób niepełnosprawnych. 3 . Udzielanie osobom niepełnosprawnym intelektualnie i psychicznie chorym oraz innym osobom niepełnosprawnym, a także osobom zajmującymi się nimi, wszelkich form pomocy. 4 . Prowadzenie poradnictwa w zakresie potrzeb osób, o których mowa powyżej -psychologicznego, medycznego, psychiatrycznego, prawnego, pedagogicznego itp. /. 5 . Upowszechnianie, zwłaszcza w środowisku lokalnym, wiedzy o istocie niepełnosprawności oraz kształtowanie pozytywnych postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych. 6 . Ochrona praw tych osób. 7 . Wspieranie tzw. ,,Ośrodka Aktywności035b035b poprzez dbałość o budynek, jego wyposażenie oraz teren - rozwijanie bazy lokalowej i tworzenie jak najlepszych warunków do działalności statutowej. 8 . Prowadzenie innych działań na rzecz osób niepełnosprawnych, a także prowadzenie działań na rzecz tych osób, które osobami niepełnosprawnymi się zajmują.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję