Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W ramach współpracy Stowarzyszenia z Domem Dziecka w Jasieniu zorganizowano i częściowo pokryto koszty jednodniowego wyjazdu wszystkich wychowanków tej placówki do Parku Rozrywki ,, Energy Landia,, w Zatorze. Kilkunastu wychowanków brało również udział w wyjeździe do Krainy Bajek w Pacanowie. Wycieczka była wspaniałą przygodą w zaczarowanej krainie bajek, pozwolił na oderwanie się od codzienności i trosk. Stowarzyszenie współorganizowało także wyjazd kilkorga wychowanków na źródła termalne w Szaflarach. W okresie ferii zimowych w ramach aktywne spędzania czasu wolnego zorganizowano również wyjazd na lodowisko w Bochni oraz wyjścia do Lililandii na pizzę i do kina

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję