Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Świętokrzyskie Centrum Rehabilitacji w Czarnieckiej Górze otrzymał kwotę zł 15.000 tysięcy. W ramach przyznanej kwoty zostały zakupione 24 szafy ubraniowe ,oraz 22 szafki przyłóżkowe .Sprzęt ten stanowi wyposażenie po remoncie i modernizacji sal szpitalnych dla małych pacjentów w Oddziale Rehabilitacji I. Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach otrzymało kwotę Zakres pomocy polegający na zakupie sprzętu i aparatury medycznej dotyczy nie tylko Kielc ale województwa Świętokrzyskiego. Wyposażenie zakupione obecnie i w poprzednich latach np. dla szpitala w Czarnieckiej Górze pomaga w leczeniu rehabilitacyjnym małych pacjentów nie tylko z województwa świętokrzyskiego ale z całej Polski. Wyposażenie ambulansów ratunkowych w specjalistyczny sprzęt z których korzysta ok 120 tys. osób rocznie pomaga ratować życie mieszkańcom naszego województwa.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000028755
  • e-mail: nfozkielce@onet.eu
  • Telefon: 413430680
  • Adres: UL. TARGOWA 18/424, 25-520 KIELCE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję