Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

ZAZ STRÓŻE

Na utrzymanie miejsc pracy osób z niepełnosprawnością zatrudnionych w ZAZ Stróże.

Nasza strona www: www.fpon.org

ZAZ STRÓŻE
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym i wymagającym specjalistycznego leczenia. 2 . Prowadzenie edukacji na poziomie przedszkolnym i szkolnym, także zawodowym osób niepełnosprawnych i w pełni sprawnych. 3 . Wspomaganie inicjatyw zmierzających do integracji osób niepełnosprawnych i sprawnych. 4 . Dbałość o prawidłowy rozwój psychofizyczny i zdrowie dzieci, młodzieży oraz dorosłych, poprzez kulturę fizyczną, jak również upowszechnianie i popularyzacja sportu \(kultury fizycznej\). 5 . Działania na rzecz ekologii środowiska naturalnego i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję