Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Nieodpłatną działalność pożytku publicznego organizacji Rotary Club Olsztyn z siedzibą w Olsztynie stanowią imprezy i wydarzenia rekreacyjno- kulturalne oraz sportowe organizowane przez Członków Stowarzyszenia. Całkowity dochód z tych wydarzeń jest przeznaczony na cele statutowe organizacji. Z pozyskanych w ten sposób środków Stowarzyszenie Rotary Club Olsztyn udziela wsparcia finansowego i rzeczowego instytucjom, które na terenie Warmii i Mazur udzielają bezpośredniego wsparcia dzieciom i rodzinom. Organizacja ww. wydarzeń odbywa się poprzez pracę własną Członków Stowarzyszenia i często ich rodzin.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję