Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie w roku 2016 realizowało zadania statutowe poprzez współorganizację różnych projektów i przedsięwzięć. Podejmowało działania wspierające samorząd Gminy Kije w zakresie kultury, ochrony dziedzictwa i tradycji regionalnych oraz promocji sportu i zdrowego stylu życia. Miniony rok zaowocował wieloma wydarzeniami, spotkaniami, imprezami, w których Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kije brało czynny udział. Organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Zakupiono dla biblioteki w Czechowie zabawki oraz gry planszowe i edukacyjne dla dzieci. Organizacja zajęć edukacyjnych i plastycznych dla dzieci.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję