Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) działania na rzecz poprawy warunków uprawiania żeglarstwa i innych sportów wodnych, b) wychowanie młodzieży poprzez naukę żeglowania, c\) wspieranie w podnoszeniu poziomu sportowego i przygotowaniach do osiągania jak najlepszych wyników sportowych, d) popularyzacja żeglarstwa i innych sportów wodnych, e) udział w ogólnopolskim życiu sportowym, f) podejmowanie, prowadzenie i rozwijanie międzynarodowej współpracy w dziedzinie żeglarstwa, a także przystępowanie w tym zakresie do odpowiednich organizacji zagranicznych na zasadach członkostwa.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję