Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

rehabilitacja psychofizyczna kobiet dotkniętych chorobą nowotworową piersi obejmuje rehabilitację ruchową na sali gimnastycznej i na basenie, masaż limfatyczny , spotkania edukacyjne z udziałem społeczności lokalnej, telefon zaufania czynny 24 godziny . zajęcia odbywają się przez cały rok pod okiem rehabilitantów i psychologa. Jednak najważniejsze jest dostarczenie kobietom wsparcia , ułatwienia im podejmowania osobistych decyzji i znalezienia motywacji powrotu do zdrowia.Duża jest rola psychologa z którym odbywają się relaksacje indywidualne i zbiorowe. Mamy cztery wyszkolone "ochotniczki".Są to kobiety które przeszły tą chorobę a teraz opiekują się chorymi przed i po zabiegu w Ostrowskim szpitalu. Podsumowując wszechstronna rehabilitacja psychofizyczna kobiet po leczeniu raka piersi zawiera następującą ofertę: gimnastykę rehabilitacyjno- usprawniającą , masaż limfatyczny, naukę automasażu, zajęcia na basenie, nordic walking , rozmowy indywidualne z psychologiem,relaksację, muzykoterapię, wyjazdowe warsztaty terapeutyczne, telefon zaufania, ciekawe spotkania edukacyjne i prelekcje specjali tów, spotkania integracyjne oraz kulturalno-rozrywkowe Dla prowadzenia tych zadań zatrudniamy jednego psychologa ,trzy rehabilitantki osobę do utrzymywania porządku w pomieszczeniach klubowych oraz księgową.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję