Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizowanie zespołów do ustalania stanu ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowywanie informacji o powyższym; przedstawianie organom władzy samorządowej i administracji rządowej wniosków w sprawie ochrony przeciwpożarowej; prowadzenie podstawowego szkolenia pożarniczego członków OSP i współdziałanie z Państwową Strażą Pożarną w organizowaniu szkolenia funkcyjnych OSP; udział w akcjach ratowniczych; ochrona przed pożarem, klęską żywiołową lub innymi miejscowymi zagrożeniami organizowanie, szkolenie młodzieżowej drużyny pożarniczej; przygotowanie uczestników do zawodów strażackich, organizowanie zawodów strażackich, prowadzenie zajęć z dziećmi przedszkolnymi, szkolnymi na temat działalności strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej, udzielania pomocy w razie pożaru, powodzi, wypadków samochodowych oraz jak przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000027081
  • e-mail: ela.batko@wp.pl
  • Telefon: 663887333
  • Adres: UL. DĘBNO 313, 32-854 PORĄBKA USZEWSKA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję