Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja I Liceum Ogólnokształcącego imienia Kazimierza Brodzińskiego Tarnowie „SEMPER PRIMUS" wspierała I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie dofinansowując dofinansowując zakup: tablicy akademickiej do pracowni matematycznej \( 37 55- zł ) oraz kotar do auli szkolnej ( 2214,- zł ). Wsparła także: bibliotekę szkolną I LO ( 5 55- zł ). Fundacja finansowała dojazd uczniów I Liceum Ogólnokształcącego na warsztaty chemiczne Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ( 4838,- zł) oraz wyjazd drużyny matematycznej na konkurs "Naboj" ( 2 55- zł) .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję