Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie prowadzi całoroczną placówkę rehabilitacyjno- terapeutyczną w Koronowie, obecnie w użyczonym lokalu przy ul. Ogrodowej 73. Działanie realizowane ze w ramach projektów zleconych na podstawie konkursu ofert przez Gminę Koronowo, a w okresie poza terminami realizacji zadań zleconych ze środków własnych Stowarzyszenia. Oprócz realizacji zajęć rehabilitacyjno- terapeutycznych stacjonarnie prowadzimy również zajęcia plenerowe - wspólne wyjścia podopiecznych oraz imprezy terenowe w sołectwach gminy Koronowo. Osoby niepełnosprawne mają możliwość korzystać z przejażdżek drezynowych drezyną spalinową, również niepełnosprawne ruchowo, które na co dzień funkcjonują na wózku inwalidzkim.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję