Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) udzielanie pomocy osobom cierpiącym na chorobę nowotworową i chorującym na inne nieuleczalne, niepoddające się leczeniu przyczynowemu, postępujące choroby, poprzez roztoczenie opieki medycznej, prawnej, psychologicznej i wspieranie duchowe dostosowane do indywidualnych potrzeb chorych w tym zapobieganie bólowi i innym objawom somatycznym oraz ich uśmierzanie, łagodzenie cierpień psychicznych, duchowych i socjalnych; 2 ) udzielanie pomocy rodzinom osób ciężko chorych w sprawowaniu opieki na chorymi; 3 ) udzielanie pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób; 4 ) prowadzenie działalności charytatywnej, ochrony i promocji zdrowia oraz działań na rzecz osób niepełnosprawnych; 5 ) zjednoczenie ludzi dobrej woli, gotowych udzielać bezinteresownie powyższej opieki i pomocy, w tym promocja i organizacja wolontariatu; 6 ) działanie na rzecz integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym; 7 ) działanie na rzecz osób w wieku emerytalnym; 8 ) organizowanie wypoczynku dzieci i młodzieży; 9 ) działanie na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami; 10 ) promocja Rzeczypospolitej Polskiej za granicą; 11 ) działanie na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka; 12 ) przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym; 13 ) działalność na rzecz organizacji pozarządowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję