Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

I. Celem Stowarzyszenia jest: 1 . promowanie zdrowia duchowego, psychicznego, społecznego i fizycznego w szczególności poprzez edukację dla wszechstronnego rozwoju osobowości, 2 . inicjowanie działań sprzyjających pozytywnym zmianom w rodzinie, 3 . uczynienie szkoły i innych placówek o charakterze edukacyjnym i wychowawczym lub profilaktyczno – terapeutycznym miejscem pomocy i wsparcia w trudnych sytuacjach, 4 . udzielanie szkołom i innym placówkom o charakterze edukacyjnym i wychowawczym lub profilaktyczno – terapeutycznym wszechstronnej pomocy dla wspomagania procesów wychowawczych i profilaktyczno – terapeutycznych oraz edukacyjnych, 5 . kreowanie procesów uwłaszczenia poprzez: a) informowanie społeczności lokalnej o mechanizmach integrujących i faktach destabilizujących regionalną gospodarkę, zwłaszcza gospodarkę naszego miasta b) promowanie programów integracji społecznej i gospodarczej w regionie uwzględniających wizję rozwoju gospodarczego miasta w kontekście tradycji regionu oraz ochronę środowiska, c) przygotowanie społeczności miasta do tworzenia lokalnego i regionalnego rynku kapitałowego, tworzenie mechanizmów społecznych i gospodarczych służących koncentracji środków kapitałowych w mieście, d) tworzenie warunków do wzbogacania się mieszkańców miasta, e) reprezentowanie praw i interesów swoich członków oraz udzielanie im pomocy w postaci wsparcia społecznego, konsultacyjnego lub pomocy materialnej

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000026694
  • e-mail: sprdirosw@gmail.com
  • Telefon: 627359924
  • Adres: UL. ODOLANOWSKA 19/BUD. NR 2, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję