Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest społeczne działanie na rzecz osób niepełnosprawnych w szczególności:. a. organizowanie i prowadzenie różnych form działalności zmierzającej do zwalczania profilaktyki kalectwa i inwalidztwa. b. propagowanie i popularyzowanie osiągnięć w zakresie rehabilitacji inwalidów i osób niepełnosprawnych oraz profilaktyki inwalidztwa c. dążenie do zniesienia barier architektonicznych, urbanistycznych, komunikacyjnych i psychospołecznych, d. popieranie i inicjowanie działań w zakresie oświaty i wychowania, rehabilitacji leczniczej, zawodowej i społecznej inwalidów i osób niepełnosprawnych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000026514
  • e-mail: wtz@pro.onet.pl
  • Telefon: 172245940
  • Adres: UL. PARTYZANTÓW 6, 37-100 BIAŁOBRZEGI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję