Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

GŁÓWNYM CELEM DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO FUNDACJI "ZDROWE SERCE W ELBLĄGU" JEST WSPÓŁPRACA Z WOJEWÓDZKIM SZPITALEM ZESPOLONYM W ELBLĄGU W ZAKRESIE PODWYŻSZENIA STANDARDU ODDZIAŁU KARDIOLOGICZNEGO POPRZEZ UDZIELENIE WSPARCIA FINANSOWEGO NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO KTÓRY MA SŁUŻYĆ WSZYTSTKIM PACJENTOM ORAZ PONOSIĆ ZMAGAJĄCYM SIE Z CHOROBAMI SIERCA ORAZ KRĄŻENIA JAK RÓWNIEŻ NADCIŚNIENIA.FUNDACJA PRZEZNACZA RÓWNIEŻ ŚRODKI PIENIĘZNE NA ORGANIZACJA SZKOLEŃ DLA LEKARZY , PODNOSZENIE ICH KWALIFIKACJI, FUNDACJA ANGAŻUJE SIĘ RÓWNIEŻ W PROMOCJĘ ZDROWIA.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000026251
  • e-mail: jola.rudzka@wp.pl
  • Telefon: 668609121
  • Adres: UL. SAPERÓW 14 A, 82-300 ELBLĄG

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję