Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Pożytku Publicznego Jacht Klub "Ostrowiec" zajmuje się propagowaniem żeglarstwa wśród dorosłych i dzieci. Nasi członkowie posiadający patenty żeglarskie oraz instruktorskie przeprowadzają akcje szkoleniowo - pokazowe na akwenach wodnych \(nad Zalewem w Brodach Iłżeckich, Wiórach, na stawie miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim, czy na szlaku Wielkich Jezior na Mazurach. Współpracujemy z Zakładem Poprawczym w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie celem naszej działalności jest nauka spędzania czasu wolnego w sposób akceptowany społecznie. Organizujemy dla wychowanków zajęcia szkoleniowe, kilkakrotnie współorganizowaliśmy obozy żeglarskie na Mazurach, udostępniając placówce jacht i instruktora żeglarstwa. Nasi członkowie nieodpłatnie pracują przy renowacji sprzętu pływającego, tak by można było bezpiecznie prowadzić zajęcia szkoleniowe.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000026006
  • e-mail: winiarska.iwona@gmail.com
  • Telefon: 602584032
  • Adres: UL. OŚ. STAWKI 18/39, 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję