Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .Propagowanie i,organizowanie i stwarzanie odpowiednich warunków dla krzewienie kultury fizycznej. 2 .Objęcie zajęciami sportowymi jak największej liczby członków a szczególnie dzieci i młodzieży szkolnej oraz wytwarzanie wśród nich atmosfery koleżeństwa i i współdziałania. 3 .Propagowanie piłki ręcznej jako dyscypliny sportowej. 4 .Rozpowszechnianie i propagowanie materiałów szkoleniowych. 5 .Propagowanie piłki ręcznej wśród osób niepełnosprawnych. 6 .Propagowanie zdrowego stylu życia poprzez stworzenie alternatywnych sposobów spędzanie wolnego czasu wobec zagrożenia narkotykami i alkoholizmem. 7 .Promocja województwa opolskiego w trakcie imprez sportowych o zasięgu wojewódzkim, krajowym i międzynarodowym.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję