Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Działalność pozostałych organizacji członkowskich gdzie indziej niesklasyfikowana, prowadzenie punktu informacyjnego dla osób niepełnosprawnych, prowadzenie biura porad prawnych i obywatelskich dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin, organizowanie spotkań integracyjnych dla członków stowarzyszenia, pozyskiwanie środków na leczenie i rehabilitacje członków stowarzyszenia, dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych, pomoc w finasowaniu drogich zabiegów leczniczych dla osób niepełnosprawnych, organizowanie wycieczek mających na celu integrację społeczna osób niepełnosprawnych, pomoc w zakupie lekarstw oraz pomoc w organizowaniu rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję