Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie sekcji sportowych, organizacja zawodów sportowych, renowacja obiektów sportowych. Propagowanie wśród społeczności lokalnej aktywnych form wypoczynku. W każdej kategorii wiekowej. W formie amatorskiej i w ramach współzawodnictwa. Rozwój lokalnych więzi społecznych w oparciu o działalność kulturalną i sportową. Nawiązywanie relacji i więzi ze społecznościami spoza miejscowości i spoza gminy. Działalność systematyczna i całoroczna, charakteryzująca się szeroka różnorodnością oferowanych form zajęć. Działalność oparta na dobrowolnym udziale i pracy nieodpłatnej członków stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję