Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem fundacji jest: 1 . Rewaloryzacja wraz z modernizacją i unowocześnieniem zabytkowego zespołu ogrodniczego położonego w Pruszkowie -nr rejestru 1500 i 1501 w ewidencji konserwatora zabytków m. st. Warszawy- oraz kościoła parafialnego w Żbikowie i jego zaplecza, 2 . Pomoc ludziom niepełnosprawnym, poprzez: - tworzenie i wspieranie domów dla osób niepełnosprawnych i dla dzieci specjalnej troski - pomoc w stworzeniu ośrodka rekolekcyjno-rehabilitacyjnego tzw. "oazy zdrowia" wg koncepcji opracowanej na zlecenie Fundacji i systematycznie nowelizowanej

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję