Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizowanie różnych form wypoczynku – w tym wyjazdów turystyczno- rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych i chorych. Organizowanie imprez kulturalnych , sportowo- rekreacyjnych oraz różnych uroczystości. Współpraca z wszelkimi osobami prawnymi oraz instytucjami o podobnych celach działania (tj. w celach pomocy społecznej z zakwaterowaniem i bez zakwaterowania dla osób niepełnosprawnych). Współpraca z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami w celu zapewnienia tymże osobom odpowiedniej opieki \(organizowanie opieki domowej, pomoc w kierowaniu do ośrodków opiekuńczo-leczniczych, szkół specjalnych, ośrodków rehabilitacyjnych itp. ). Występowanie z wnioskami i podaniami do właściwych organów w zakresie niezbędnych form pomocy dla niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów. Pomoc rehabilitacyjna i socjalnej.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000024900
  • e-mail: dusz.stow@wp.pl
  • Adres: UL. RYNEK 6, 57-340 DUSZNIKI ZDRÓJ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję