Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Hajnowska Fundacja Muzyki Kameralnej i Organowej prowadzi działalność w zakresie: 1 . Organizacja koncertów muzyki kameralnej i organowej w ramach Podlaskich Koncertów Organowych 2 . Propagowanie muzyki kameralnej o organowej 3 . Prezentacja muzyki kameralnej i organowej 4 . Pogłębianie wiedzy w zakresie estetycznego i wychowawczego charakteru muzyki kameralnej i organowej 5 . Rozwój kształcenia muzycznego 6 . Szerzenie kultury chrześcijańskiej 7 . Działalność charytatywna 8 . Szkolenie wokalne młodzieży w ramach prowadzonego chóru kameralnego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000024839
  • e-mail: z.budzynski@wp.pl
  • Telefon: 856822250
  • Adres: UL. KS. ŚCIEGIENNEGO 7, 17-200 HAJNÓWKA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję