Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja wypoczynku zimowego i letniego osób niepełnosprawnych i ich opiekunów; organizacja obozów rehabilitacyjnych; W okresie ferii zimowych 2016 zorganizowany został turnus rehabilitacyjny do Sanatorium Uzdrowiskowego "TĘCZA" w Ustce, natomiast w okresie wakacji turnus integracyjno-rehabilitacyjny w Międzywodziu w Ośrodku "JANTAR"; organizacja zajęć z hipoterapii; udział w Mazowieckich Mitingach Olimpiad Specjalnych oraz w XVII Olimpiadzie Niepełnosprawnych 2016 w takich dyscyplinach sportu jak: lekkoatletyka, rzut piłeczką oraz bocce; udział w Narodowym Święcie Biegania w III Integracyjnym Biegu na Tak.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000024184
  • e-mail: aniadebek52@wp.pl
  • Telefon: 666182544
  • Adres: UL. BOROWEGO W. 2/119, 01-357 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję