Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przeprowadzenie działalności mającej na celu zapobieganie pozarom oraz współdziałanie w tym zakresie z PSP , organami samorządowymi i innymi podmiotami. Informowanie ludzi o istniejących zagrożeniach pozarowych i ekologicznych oraz sposobach ochrony. Uczestnictwo w zabezpieczeniu lokalnych imprez masowych.Ćwiczenia mające na celu przygotowanie strazakow do akcji z udziałem łodzi. Udział w ćwiczeniach obiektowych organizowanych przez gmine. Usuwanie miejscowych zagrożeń. Zabezpieczenie miejsc zdarzeń niebezpiecznych. Działania na rzecz ochrony środowiska. Działanie na rzecz ochrony życia , zdrowia , mienia i środowiska

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję