Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja imprez artstycznych oraz promocja Zespołu Pałacowo- Parkowego. Dystrybucja wydawnictw TPM oraz organizacja wystaw i projekcja filmów promujących zabytkowy Zespół Pałacowo-Parkowy w Mosznej. Promocja tego zespołu w środkach masowego przykazu, w tym głównie w audycjach Polskiego Radia Opole, a także poza granicami kraju w ramach międzynarodowej wymiany kultualnej . Inicjowanie i organizowanie turystyczno- rekreacyjnych wyjazdów indywidualnych i grupowych do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Mosznej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję