Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

INTEGRACJA RODZIN BEZ WZGLĘDU NA POCHODZENIE SPOŁECZNE, WYKSZTAŁCENIE, RELIGIE, OPCJE POLITYCZNE; PRZECIW DZIAŁANIE PATOLOGII SPOŁECZNEJ W RODZINIE; POMOC DLA RODZIN ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI MATERIALNEJ I PSYCHICZNEJ; OCHRONA PRAW I GODNOŚCI RODZINY ORAZ JEJ POSZCZEGÓLNYCH CZŁONKÓW; UŚWIADAMIANIE RODZINIE JEJ ROLI W SPOŁECZEŃSTWIE JAKO JEGO PODSTAWOWEJ KOMÓRKI; PROPAGOWANIE EKOLOGICZNEGO SPOSOBU INTEGRACJA PROWADZENIA GOSPODARSTW DOMOWYCH M.IN. POPRZEZ OCHRONĘ ŚRODOWISKA NATURALNEGO I WALKĘ Z CHOROBAMI CYWILIZACJI; POMOC DLA SAMOTNYCH MATEK; POMOC DZIECIOM W TRUDNYCH SYTUACJACH ŻYCIOWYCH; PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI EDUKACYJNEJ; POMOC OFIAROM KATASTROF I KLĘSK ŻYWIOŁOWYCH; WSPIERANIE OSÓB Z GRUP ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM, W TYM TWORZENIE CENTRÓW INTEGRACJI SPOŁECZNEJ;NIEODPŁATNE POZYSKIWANIE ŻYWNOŚCI ORAZ JEJ PRZEKAZYWANIE POTRZE0c068JĄCYM; ODZYSK ART. GOSPODARSTWA DOMOWEGO I PRZEKAZYWANIE ZA SYMBOLIZNĄ CEGIEŁKĘ; POMOC OSOBOM POSZKODOWANYM W WYPADKACH I KOLIZJI SAMOCHODOWYCH.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000023455
  • e-mail: lechdanuta@onet.pl
  • Telefon: 507844748
  • Adres: UL. ŁĄCZNA 35, 41-303 DĄBROWA GÓRNICZA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję