Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie sfinansowało wykonania specjalistycznych badań dla osób z rodzin z predyspozycjami do nowotworów dziedzicznych oraz dojazdu tych osób na te badania – w analizowanym okresie było to dofinansowanie dotyczące pacjentki chorującej na pancreatoblastoma - nowotwór trzustki, dla której Stowarzyszenie wyraziło zgodę na przyjmowanie wpłat 1% podatku na cel szczegółowy; środki wpłacane przez podatników na leczenie tej pacjentki w wysokości 6148,20 zł przekazano jej na podstawie przekazanych dokumentów potwierdzających poniesienie wydatków, zgodnie z przepisami i wewnętrznymi zasadami Stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję