Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Organizowanie różnych form zajęć ruchowych w zakresie wychowania fizycznego, sportu, rehabilitacji i rekreacji we własnym zakresie oraz współpracy z innymi organizacjami o tym samym profilu. 2 . prowadzenie sekcji sportowych, 3 . organizowanie i prowadzenie zawodów, imprez, szkoleń i zajęć ruchowych w zakresie kultury fizycznej, turystyki i czynnego wypoczynku, rehabilitacji i sportu osób niepełnosprawnych., 4 . prowadzenie działalności popularyzatorskiej w zakresie kultury fizycznej osób niepełnosprawnych, 5 . podejmowanie innej działalności sportowej i rekreacyjnej na rzecz niepełnosprawnych zmierzających do realizacji celów statutowych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję