Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Głównym przedmiotem działalności jest udział w akcjach ratowniczo - gaśniczych i ochrona ludności. Strażacy ochotnicy uczestniczyli w gaszeniu pożarów budynków oraz obszarów zieleni na przykład wypalanie traw. Brali udział również w ratownictwie technicznym i medycznym przy wypadkach komunikacyjnych. Zabezpieczali również groźnie przeciekające wały gminnego zalewu, które było spowodowane działalnością piżmaków i groziło przerwaniem wału i zalaniem pobliskich zabudowań. Organizacja starała się pozyskiwać środki pieniężne na zakup sprzętu specjalistycznego i ratowniczego i wyposażenia jednostki oraz uzbrojenia osobistego strażaków.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000023081
  • e-mail: ospmarkuszow@interia.pl
  • Telefon: 509353221
  • Adres: UL. MARKA SOBIESKIEGO 1, 24-173 MARKUSZÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję