Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem stowarzyszenia jest: 1 . Organizowanie różnych form aktywności pedagogicznej \(dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej). 2 . Wspieranie inicjatyw w zakresie unowocześniania bazy dydaktycznej szkół i placówek oświatowych. 3 . Wspieranie działań rozszerzających pracę z uczniem zdolnym 4 . Popularyzacja osiągnięć pracy szkół w zakresie działań wychowawczych i opiekuńczych i kulturalnych 5 . Organizowanie różnych form wypoczynku dzieci i młodzieży, w tym dzieci z rodzin najuboższych. 5 a. Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży. 6 . Realizacja programów ekologicznych, zdrowotnych, profilaktycznych i poprawiających bezpieczeństwo w szkołach i przedszkolach. 6 a. Organizacja pomocy dzieciom z rodzin niewydolnych wychowawczo, w tym prowadzenie działań profilaktycznych i zadań z zakresu pomocy społecznej. 6 b. Promocja i upowszechnianie osiągnięć w środowisku lokalnym i poza nim. 7 . Współpraca z innymi instytucjami i organizacjami w zakresie realizacji zadań statutowych.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000022916
  • e-mail: bsobrodnica@o2.pl
  • Telefon: 566498382
  • Adres: UL. JAGIELLOŃSKA 8, 87-300 BRODNICA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję