Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Niesienie pomocy mieszkańcom miasta Radomia, kształtowanie w społeczeństwie wrażliwości na potrzeby innych ludzi, szczególnie rodziny, udzielanie pomocy finansowej i w naturze rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji i ekonomicznej, udzielanie pomocy samotnym matkom w okresie przed i po urodzeniu dziecka, organizowanie samopomocy wśród rodziców samotnie wychowujących dzieci, podejmowanie inicjatyw zmierzających w kierunku przeciwdziałania przejawom patologii społecznej, prowadzenie świetlicy dla młodzieży zagrożonej zjawiskami patologii społecznej, organizowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży z rodzin ubogich.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję