Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 ) ORGANIZOWANIE WSZELKICH DZIAŁAŃ UKIERUNKOWANYCH NA INDYWIDUALNY ROZWÓJ TWÓRCZY CZŁOWIEKA W CIĄGU CAŁEGO ŻYCIA, A W SZCZEGÓLNY SPOSÓB PROMOWANIE I ROZWIJANIE METOD ZAPOBIEGAJĄCYCH ZA0c068RZENIOM, ZAHAMOWANIOM I REGRESOWI JEDNOSTKI LUDZKIEJ NA PŁASZCZYŹNIE KONTAKTU Z SAMYM SOBĄ, INNYMI LUD008A4I I Z BOGIEM, 2 \) INICJOWANIE I WSPIERANIE ORATORIÓW W DUCHU POWŚCIĄGLIWOŚCI I PRACY, JAK TEŻ REALIZOWANIE INNYCH FORM OPIEKI NAD DZIEĆMI MŁODZIEŻĄ ORAZ UDZIELANIE POMOCY ICH RODZINOM, 3 ) PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ PROFILAKTYCZNYCH I KOREKCYJNYCH W ZAKRESIE ZDROWIA FIZYCZNEGO, PSYCHICZNEGO I DUCHOWEGO.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję