Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Tydzień Bibliotek: - konferencja pt. „Czym jest książka w życiu człowieka034d" – dr Zygmunt Kozak – 18 maja. Tydzień Bibliotek: - konferencja pt. „Czym jest książka w życiu człowieka034d" – dr Zygmunt Kozak – 18 maja. 3 . Konferencja pt. "Neogotyk Nadwiślański" - dr hab. Jerzy Żywiecki. Współpraca ze Stowarzyszeniem Szkoła Przyszłością i ZS w Wólce Gościeradowskiej. 4 . Dni Gościeradowa 26 czerwca 2016 roku – wystawy: „Wspomnienia i refleksje", "To co było już nie powróci", "Kościół Parafialny w Gościeradowie", "Państwowy Ośrodek Maszynowy w Gościeradowie", Młodzieżowa Rada Gminy - prace nadesłane na konkurs fotograficzny pt. "Najładniejsze miejsca w naszej gminie”. 5 . Na nasze zaproszenie udział w Przeglądzie Pieśni Maryjnej w Księżomierzy Członków Stowarzyszenia Pamięć Jana Pawła II z Rejowca Fabrycznego. 6 . Europejskie Dni Dziedzictwa Łany 11 września 2016 roku. Zakup nagród dla uczestników konkursu kulinarnego, zakup namiotu dla SPG. 7 . Hubertus Myśliwsko - Ułański Borów 16

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję