Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja i prowadzenie zespołu, kapeli i warsztatów, uczestnictwo w festiwalach folklorystycznych, działania polegające na pogłębianiu wiedzy o własnej kulturze i folklorze. Propagowanie i kultywowanie tradycji i folkloru ludowej poprzez rozwój szeroko pojętej kultury tanecznej, muzycznej, wokalnej oraz ochrona dziedzictwa kultury i tradycji narodowej i regionalnej poprzez naukę dzieci i młodzieży kroków tańców narodowych i regionalnych, także przyśpiewek i muzyki ludowej. Pielęgnowanie polskości wraz z rozwojem świadomości narodowej i kulturowej u dzieci i młodzieży oraz wszystkich członków towarzystwa.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000021164
  • e-mail: glob-gut@wp.pl
  • Telefon: 600260695
  • Adres: UL. OSTRÓW 184, 37-550 OSTRÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję