Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie działań profilaktyczno- zapobiegawczych niepowodzeniom rodzinnym i osobistym w środowiskach będących w kręgu zainteresowań Stowarzyszenia. Zarząd Krajowy kontynuował współpracę z poprzednich lat z jednostkami pomocy społecznej. W ramach zamówienia ogłoszonego przez Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Żaganiu oraz w Krośnie Odrzańskim, Stowarzyszenie przeprowadziło cztery edycje 3-dniowych wyjazdowych warsztatów dla 51 rodzin zastępczych i osób z ich środowiska. Osoby te były Uczestnikami Projektu „Szansa na Samodzielność" (PCPR Żagań) oraz "Aktywność - potencjał - rozwój" (PCPR Krosno Odrzańskie). W ramach tej sfery działalności pożytku publicznego rozpoczęto współpracę z ośrodkami pomocy społecznej, w szczególności z terenu powiatu żagańskiego. Kontynuowano również współpracę z Fundacją "Nasz Dom" w działaniach na rzecz środowiska rodziców dzieci z autyzmem oraz z Wielobranżową Spółdzielnią Socjalną WINDA-2, która ma wyodrębnioną organizacyjnie i finansową jednostkę wewnętrzną tj. Centrum Integracji Społecznej WINDA-2

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję