Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zwracaliśmy uwagę opinii publicznej na konieczność ratowania Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To nie dzięki pigułkom, ale dzięki przebywaniu w zdrowym środowisku, czystym powietrzu, piciu czystej wody, jedzeniu nie skażonej przemysłowo żywności nasi chorzy dzieci i dorośli, wyzdrowieją, a zdrowi pozostaną zdrowymi. Park potrzebny jest społeczeństwu do przetrwania w zdrowiu, a nie do finansowania cudzych interesów. 28 sierpnia 2009 r Wójt Gminy Wejherowo wydał skrajnie niekorzystną dla mieszkańców i TPK decyzję o śeodowiskowych uwarunkowaniach rozbudowy Eko Doliny. Stowarzyszenie i kilkudziesięciu mieszkańców zaskarżyło Decyzję do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Od tamtej pory, zyli już 8 lat trwa karuzela sądowa. Trzykrotnie SKO odrzucało naszą skargę i trzykrotnie Wojewódzki Sąd Administracyjny stwierdzał, że kolejne p0380ostanowienia SKO są błędne

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję