Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

W 2016 roku Fundacja Rzemiosła Szczecińskiego ufundowała: a) Nagrodę w międzynarodowym konkursie stolarskim uczniów szkół zawodowych nie tylko z Polski. Konkurs, mający na celu podniesienie rangi tych zawodów, promuje jednocześnie kształcenie zawodowe, dając także młodym adeptom sztuki stolarskiej - możliwość zaprezentowania swoich praktycznych umiejętności oraz wymiany doświadczeń, nie tylko z kolegami z całej Polski, ale również i z zagranicy. b) Nagrodę w konkursie wiedzy o rzemiośle odbyła się kolejna 0079II edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Rzemiośle. c) nagrodę w konkursie "Srebrny Lok" Uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer czesali fryzury awangardowe zgodne z tematyką wiosenną. Dominowały przestrzenne fryzury w wiosennych barwach dopełnione niezwykle ekstrawaganckimi stylizacjami i makijażami. d) Organizację wycieczki dla uczniów. Celem zorganizowanej wycieczki było propagowanie rzemiosła poprzez zwiedzanie nowoczesnych zakładów rzemieślniczych, a także zwiedzanie Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie. Wycieczka była skierowana dla uczniów ZSZ w kamiennym Moście.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję