Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 .PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI SPORTOWO-TURYSTYCZNEJ I REKREACYJNEJ NIE ZWIAZANEJ Z DZIAŁALNOŚCIĄ ZAROBKOWĄ, 2 .KRZEWIENIE I POPULARYZACJA FORM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU I REKREACJI CZŁONKÓW ZRZESZONYCH I ICH RODZIN, 3 .NORMOWANIE STANU PRAWNEGO GRUNTÓW POD DOMKAMI REKREACYJNYMI CZŁONKÓW STOWARZYSZONYCH I W ICH OTOCZENIU PRZEZ WYKUP LUB PRZEJĘCIE W DZIERŻAWĘ DŁUGOLETNIĄ, 4 . ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA, ŁADU I PORZĄDKU NA TERENIE OŚRODKA, 5 . KRZEWIENIE DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ ROZWOJU WSPÓLNOTY I SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ, 6 .KRZEWIENIE DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ EKOLOGII, OCHRONY ŚRODOWISKA PRZYRODNICZEGO, 7 .DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SPORTU I UPOWSZECHNIANIA KULTURY FIZYCZNEJ.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000020805
  • e-mail: rostkowski1@wp.pl
  • Adres: UL. OSIEDLE ROBOTNICZE 9/14, 12-250 ORZYSZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję