Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1. Zrzeszenie członków w Klubie 2. Upowszechnianie biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. 3. Prowadzenie różnych form szkolenia sportowego i rekreacyjnego. 4. Organizowanie i współorganizowanie imprez biegowych oraz uczestnictwo w zawodach. 5. Tworzenie warunków finansowych i organizacyjnych dla rozwoju biegania wyczynowego i masowego. 6. Pozyskanie środków materialnych dla realizacji działalności statutowej Klubu. 7. Propagowanie osiągnięć sportowych członków Klubu oraz korzyści zdrowotnych płynących z systematycznego biegania, najwszechstronniejszej formy ruchu. 8. Propagowanie celów i zadań Klubu oraz pozyskiwanie działaczy. 9. Organizowanie szkolenia wyczynowego. 10. Organizowanie działalności rekreacyjno – sportowej na rzecz członków Klubu i mieszkańców Lęborka. 11. Współdziałanie z organizacjami sportowymi, placówkami oświatowymi i innymi instytucjami w zakresie działalności statutowej. 12. Współpraca z odpowiednimi ogniwami władzy samorządowej, administracji państwowej i organizacjami społecznymi. 13. Organizowanie spotkań sympatyków biegania z trenerami, wysokiej klasy zawodnikami wyczynowymi, lekarzami, działaczami i dziennikarzami służącymi popularyzacji biegania. 14. Stosowanie innych środków i form sprzyjających rozwojowi sportu biegowego i kultury fizycznej na terenie działalności Klubu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000020783
  • e-mail: mistrz-2123@wp.pl
  • Telefon: 513076126
  • Adres: UL. JESIONOWA 19, 84-300 LĘBORK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję