Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ZAKŁADANIE, PROWADZENIE ORAZ UTRZYMYWANIE PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ. WPŁYWANIE NA RELIGIJNE WYCHOWANIE DZIECI I MŁODZIEŻY ZGODNIE Z ETYKĄ KATOLICKĄ. PODEJMOWANIE INICJATYW SPOŁECZNYCH I GOSPODARCZYCH MAJĄCYCH NA CELU NAUCZANIE I WYCHOWANIE DZIECI I MŁODZIEŻY. TROSKA O EDUKACJĘ I WYCHOWANIE DZIECI I MŁODZIEŻ ZGODNIE Z ETYKĄ KATOLICKĄ. PRACA WYCHOWAWCZA WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000020686
  • e-mail: bdp@bdp.kielce.pl
  • Telefon: 413328380
  • Adres: UL. ŚW. STANISŁAWA 17, 25-341 KIELCE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję