Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

organizacja spotkań integracyjnych, wyjazdów krajoznawczych, naukowych i sakralnych, organizacja spotkań połączonych z warsztatami plastycznymi, manualnymi, okazjonalnymi itp. 1. spotkanie integracyjne z okazji wspólnej wigilii i opłatka, 2. spotkanie integracyjne z warsztatami plastycznymi z okazji zbliżającej się Wielkanocy połączone śniadaniem wielkanocnym. 3. spotkanie integracyjne z okazji Dnia Matki połączone ze wspólną zabawą i poczęstunkiem. 4. spotkanie integracyjne z okazji Dnia Dziecka połączone z mszą świętą i zabawą. 5. wyjazd do Kalwarii Pacławskiej oraz Arboretum w Bolestraszycach w ramach projektu "Integracja osób niepełnosprawnych z terenu gminy Chmielnik".6. wyjazd do Dukli - Muzeum Historycznego oraz Rymanów Zdrój - Pijalnia Wód Mineralnych w ramach "Integracja osób niepełnosprawnych z terenu gminy Chmielnik".7. wyjazd do Krzeszowa nad Sanem - spływa galarem w ramach projektu "Integracja osób niepełnosprawnych z terenu gminy Chmielnik". 8. spotkanie integracyjne z okazji spotkania ze św. Mikołajem pod hasłem "Dobrze, że jesteś".

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję