Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja konkursów i wystaw o tematyce historycznej i społecznej: 21 stycznia 2016 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy "Jasło. Odrodzenie miasta i jego rozbudowa w latach 1945 – 1985 ”, której organizatorami byli WDK oraz SMJiRJ. W jej trakcie głos zabrała jej autorka Felicja Jałosińska, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska i wiceburmistrz Jasła Elwira Musiałowicz - Czech. Z kolei prezes SMJiRJ Wiesława Hapa nakreślił zebranym historię Jasła w czasie II wojny światowej. Prelegent dużo uwagi poświęcił polityce niemieckiej w Jaśle w latach okupacji oraz wysiedleniu i zniszczeniu miasta. Z WDK wystawa trafiła w lutym do rzeszowskiego Urzędu Marszałkowskiego i do Urzędu Wojewódzkiego, gdzie w wernisażu i finisażu wzięła udział Felicja Jałosińska. 4 marca 2016 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt., FOTO VARIA II”. Jej organizatorem była sekcja fotograficzna naszego Stowarzyszenia oraz żmigrodzki GOK. 12 kwietnia 2016 r. w Sali Off035bowej JDK odbył się uroczysty wernisaż wystawy fotografii „ 50 lat twórczości Mieczysława Mikulskiego", którego organizatorami byli Jasielski Dom Kultury i Zarząd naszego Stowarzyszenia. Blisko 150 fotografii, które zaprezentowane na wystawie w JDK pochodziło ze zbiorów żony pana Mieczysław

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję