Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Celem Klubu jest: a) Planowanie i organizowanie życia sportowego dzieci, młodzieży i dorosłych w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe Klubu oraz pomoc organizacyjną i materialną rodziców i sympatyków Klubu. b) Propagowanie wychowania fizycznego dzieci i młodzieży, prowadzenie wzorowej nauki gry w piłkę nożną oraz piłkę nożną halową chłopców w wieku od 8 do 19 lat, którzy po ukończeniu 19 roku życia zasilać będą kluby piłkarskie seniorów. c\) Stworzenie swym nowym wychowankom odpowiednich warunków szkoleniowych i wypoczynkowych. a\) organizowanie obozów sportowych d\) Zabezpieczenie opieki zdrowotnej i wychowawczej. e\) Zabezpieczenie odpowiedniej kadry szkoleniowej. f) Zgłaszanie dzieci, młodzieży i dorosłych do udziału w rozgrywkach piłki nożnej trampkarzy i juniorów, a także w rozgrywkach seniorów piłki nożnej halowej. g) Ścisła współpraca ze szkołami, władzami OZPN i wydziałami Kultury Fizycznej i Sportu w Chorzowie h) Organizowanie turniejów piłkarskich dla podniesienia kwalifikacji zawodników. i) Wychowanie dzieci i młodzieży w oparciu o zasady etyki katolickiej. 2 . Działalnością odpłatną Klubu jest organizowanie obozów sportowych, organizowanie turniejów piłkarskich oraz zabezpieczenie odpowiedniej kadry szkoleniowej. 3 . Pozostałe cele statutowe realizowane są nieodpłatnie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję