Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie jest organizacją społeczną chorych na stwardnienie rozsiane oraz ich rodzin i przyjaciół, mającą na celu: 1 . Zrzeszanie osób ze stwardnieniem rozsianym i innymi schorzeniami neurologicznymi celem poprawy ich warunków życiowych i zdrowotnych. 2 . Wspieranie działań osób chorych i promocja ich inicjatyw. 3 . Zwiększenie integracji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych. 4 . Tworzenie sprzyjających warunków dla funkcjonowania osób chorych na SM w społeczeństwie. 5 . 0źukacja społeczna oparta na zasadach integracji. 6 . Jak najwszechstronniejszą ich rehabilitację i leczenie rozumiane jako proces osiągania optymalnego funkcjonowania w społeczeństwie. 7 . Nawiązywanie kontaktów z ośrodkami specjalistycznymi. 8 . Popularyzacja najnowszych metod badawczych i pomoc w uzyskiwaniu leków. 9 . Działalność interwencyjna oraz współpraca z administracją państwową i samorządową, placówkami służby zdrowia i opieki społecznej, a także innymi organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych. 10 . Likwidację barier psychologiczno-społecznych poprzez uświadomienie pełnosprawnej społeczności problematyki dotyczącej osób ze stwardnieniem rozsianym i kształtowanie partnerskich postaw między tymi grupami.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000019619
  • e-mail: smmielec@wp.pl
  • Telefon: 177884828
  • Adres: UL. BIERNACKIEGO 4A, 39-300 MIELEC

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję