Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

,, Chata bojkowska", a w niej niej izba regionalna,która rozwija dzięki zagazowaniu lokalnych mieszkańców. Stanowi również miejsce gdzie spotykają się mieszkańcy - forma świetlicy. Organizowane są w niej m. in.spotkania wiejskie, zebrania Koła Gospodyń czy Ochotniczej Straży Pożarnej. W organizowanie Kiermaszu poza członkami stowarzyszenia zaangażowane są lokalne grupy społeczne ( Kolo Gospodyń, Ochotnicza Straż Pożarna w Zatwarnicy). Wspólna praca jednoczy ludzi i powoduję że wszyscy zaangażowani czuja się odpowiedzialni za prawidłowy przebieg imprezy, a przede wszystkim czują się częścią jednej wspólnoty.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję