Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Promocja materiałów z badań historii zamku oraz nadzór i informowanie turystów zwiedzających zamek, m.in. oprowadzanie turystów. Na terenie zamku odbywało się szereg imprez i pokazów walk rycerskich, wystawy uzbrojenia z czasów średniowiecza, starodawne tańce przy czym podczas wakacji w miesiącu lipcu i sierpniu w każdą niedzielę w godz. 15.00 – 18.30 poprzedzone każdorazowo odpowiednim komentarzem dot. walk i uzbrojenia rycerstwa, tańców i pieśni. Tak jak w latach poprzednich dużą atrakcją jest most zwodzony. W roku 2016 był on prezentowany \(podnoszony\) dla turystów co najmniej 49 razy. Dla zwiedzających w piwnicy zamkowej udostępnione były komputery na których mogli oglądać wizualizacje zamku zrealizowane w ramach projektu pn. "Multimedialna podróż w czasie na Zamku Siewierskim. Osoby zwiedzające Zamek w 2016 r. podobnie jak w latach poprzednich pochodziły z terenu całego kraju oraz cudzoziemcy z takich państw jak: Łotwa, Czechy, Serbia, Francja, USA, Belgia, Niemcy, Izrael, Szkocja, Węgry, Korea Południowa, Szwajcaria, Chiny, Nigeria - Malta, Włochy ,Kanada, Indie - KALKUTA , NIKARAGUA, grupa młodzieży z USA. Na terenie Zamku odbywają się sesje zdjęciowe ślubne Par Młodych. Każda młoda para przebywająca na Zamku otrzymała na pamiątkę książkę "Dzieje Zamku w Siewierzu z dedykacją autora lub prezesa Fundacji.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000019012
  • e-mail: marix51@wp.pl
  • Telefon: 326741621
  • Adres: UL. WARSZAWSKA 36, 42-470 SIEWIERZ

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję